KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8448169
nr 844 8169
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Oljemålning, Elis Åslund (1872-1956), Vårflod, signerad, 1912, 58x46
Kondition: Olja på Pannå
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2013
kl 18:04:23
800 kr
1.000 kr
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund